X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

DDoS Armor Bilişim Hizmetleri

DDoS Armor güçlü altyapısı ve profesyonel uzmanlarıyla saldırı koruma konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kuruldugumuzdan bu yana uzman ekibiyle birlikte sizler için en iyi çözümleri sunan DDoS Armor, kendi alanında profesyonelligi ve titiz çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.

Misyonumuz

DDoS Armor kendisini sürekli yenileyen ve yenilerken müşterisine çözüm odaklı hizmet sunan bir şirkettir. Amacımız sadece işi bitirip teslim etmek değil, aynı zamanda müşterimizi dinlerken, ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek ve taleplerini karşılayacak tüm altyapıyı doğru şekilde kurarak iş birlikteliğini sürdürmektir.

Vizyonumuz

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan ddosarmor.com için en önemli husus "müşteri memnuniyeti" olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen ddosarmor.com, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan ddosarmor.com., müşterilerine kesintisiz hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Yaptığı ulusal ve uluslararası anlaşmalar ile çeşitli kampanyalar yaparak üyelerini mutlu etmeyi amaçlayan ddosarmor.com, aynı zamanda da üyelerinin ürün ve hizmetlere sahip olurken tasarruf etmelerini amaçlamaktadır.


Top